מזל טוב! את בהריון!!!

בשורה שאמורה להציפך באושר, אז למה את מרגישה גם מבולבלת? ומה זו האי נוחות שאת חשה עם גופך? חשוב לדעת ולזכור כי גוף האישה מגיב לא פעם ליצור שמתפתח בתוכו בצורה של אי-נוחות וקשיים פיזיים, וגם בתגובות רגשיות כמו פחד, כעס ועוד. גוף האם ההרה צריך לתמוך, לגדל ולהכיל את העובר. לפעמים את חשה כאילו עלית על רכבת הרים שטסה במהירות מסחררת ו.... כיצד אסיים את הנסיעה הזו בשלום? מה יהיה בסופה?

איך הרפלקסולוגיה יכולה לעזור?

אני כאן כדי לעזור לך עם כל התחושות והרגשות שאת חווה כעת.

  • הטיפול הרפלקסולוגי מותר ומומלץ ביותר בתקופת ההריון, החל משבוע 12. כאשר הטיפול המשכי, יש לו אפקט מצטבר לגוף וגם לנפש, ולכן התמיכה לאורך חדשי ההריון חשובה כל כך. הטיפול מרגיע, מסייע ליציבת הגוף שכל כך חשובה בהריון, ותורם לתחושת חיוניות ואנרגיה.
  • בעזרת הרפלקסולוגיה, אסייע לך להסתגל לשינויים וללמוד את עצמך ואת גופך מחדש כאשה וכאמא בהתהוות.
  • אטפל בסימפטומים השונים שאת חווה ואחזק את הקשר שלך עם גופך, תוך לימוד שיטות נשימה והרפיה.
  • אם לא היה לך זמן במהלך ההריון, גם טיפול אחד או מספר טיפולים בשבועות האחרונים, יכולים לתמוך ולתת את הרוגע והאיזון שאת כל כך זקוקה להם עכשיו, כאשר הגוף כבר כבד, הרגליים נפוחות וכל מה שאת רוצה זה לעצום עיניים ולהתמסר לידיים שיעסו ויפנקו אותך.
  • אם עברת את השבוע ה-40, העובר מתמהמה, את עייפה, יש כבר לחץ סביבתי לקדם ולזרז את הלידה, אוכל לתת לך טיפולי זירוז שיעזרו לך ולעובר להתניע את תהליך הלידה בצורה טבעית.
  • בזמן הלידה אוכל ללוות אותך ולתמוך בך במגוון כלים העומדים ברשותי והרפלקסולוגיה ביניהם, כשהגוף שלך כבר זוכר את מגע ידי ומגיב לטיפול בצורה אפקטיבית יותר.

ביחד ננהג את הרכבת הזו בשלום אל יעדה הסופי והבטוח! הטיפולים מתבצעים אצלי בקליניקה מרווחת, אינטימית, שקטה ונעימה בלבוש מלא ובשכיבה על הצד או על הבטן. כל טיפול נמשך כ-50 דקות. במידת הצורך, אוכל להגיע לביתך לטיפול.

 

לתיאום פגישת היכרות >            

 

שוברי מתנה

את רואה את היקרה לך, בתך/חברתך הטובה/ אחותך/ גיסתך/כלתך מתנהלת לה בכבדות בשבועות האחרונים של ההריון.... הנה רעיון למתנת פינוק שלא תשכח על ידה, טיפול שיקח אותה למקומות של רוגע, שלווה ואיזון, תוך הטענת אנרגיה לקראת הלידה. ביחד נתרגל נשימות ונתמקד בכלים שיעזרו לה בחדר הלידה. הטפול יכול להיעשות בקליניקה שלי או בבית הלקוחה.

 

מלאי אימייל ואחזור אלייך עם פרטים נוספים: