איך ניטיב עם גופינו בהיריון – 5 טיפים לתזונה איכותית

איך ניטיב עם גופינו בהיריון – 5 טיפים לתזונה איכותית

מזל טוב, את בהיריון. התרגשות, שמחה, אולי גם בהלה ובעיקר תחושות שונות שאת מרגישה פתאום עם גופך. חייך משתנים , דברים שלא נתת את ליבך אליהם בעבר, פתאום מקבלים משמעות אחרת לגמרי, הרגלים של שנים משתנים, כואב פה, מציק שם, אולי בחילות, אולי סחרחורות, רצונותייך וחשקייך משתנים, יכול להופיע גם איזה דכדוך שלא ברור מאיפה הגיע. ופתאום בדיקות דם לעיתים תכופות. ומה מצב הברזל? אומרים לך שהכל נורמאלי וטבעי, אך ההתמודדות היא חדשה ושונה.

קרא עוד ←

איך מתמודדים עם בחילות בהיריון?

איך מתמודדים עם בחילות בהיריון?

נשים רבות סובלות מבחילות בעיקר במהלך השליש הראשון להיריון. יש נשים שסימני הבחילה מבשרים להן את העובדה על קיומו של  ההיריון. נכון, זה לא נעים, אך אין זה סימן לדאגה או בהלה כל עוד את מצליחה לאכול ולשתות. אם כל מה שאת אוכלת או שותה גורם להקאות ואת חשה סחרחורות וחולשה, עלייך לפנות ליעוץ רפואי, שכן, התייבשות יכולה להביא לצירים מוקדמים ובוודאי שאינך מעוניינת בכך.

קרא עוד ←

למה חשוב קורס הכנה ללידה

למה חשוב קורס הכנה ללידה

בעידן בו יש בזכותך להחליט איך את רוצה ללדת, את זקוקה לקבל את הידע שיעזור לך לבנות את ציפיותייך ורצונותייך בתהליך הלידה.

אשה שעוברת קורס הכנה ללידה, תדע בעת הצורך גם לשאול את השאלות הנכונות. הידע שתקבלי בקורס, אינו תחליף לספר או גלישה באתרים מלאי אינפורמציה. בקורס תקבלי את המידע העדכני והמהימן מדולה – אשת מקצוע שזה עולמה המקצועי.

קרא עוד ←

5 שאלות המפתח שעלינו לשאול את הצוות בחדר הלידה

5 שאלות המפתח שעלינו לשאול את הצוות בחדר הלידה

את בסוף ההיריון, מגיעה לביקורת במיון יולדות, או שהגעת למיון בשל צירים או ירידת מים.

יכול להיות שאת כבר כאובה, בטוח נרגשת. זהו, הגיע ה money time, הלידה ממש כבר קרובה. בקרוב תפגשי את התינוק שלך. לך יש בראש את תכנית הלידה שלך, שתכננת, רקמת, התכוננת וחלמת עליה. את ובן זוגך בטוחים שאתם הולכים לנצח את העולם עם כל ההכנות שעשיתם. ואז את נפגשת עם הצוות הרפואי, שבהתאם למצבך מציע את הדרכים שלו להתקדמות מכאן ואילך. זה לא תמיד תואם את התכניות שלך ולכן מאד חשוב לדעת ולזכור את שאלות המפתח החשובות שיש לשאול לקראת התערבות שהם מציעים, כדי לא לנפץ לך את חלום הלידה שתכננת:

קרא עוד ←

7 טיפים להפעלת בן זוג בחדר לידה

7 טיפים להפעלת בן זוג בחדר לידה

במשך כל ההיריון ועל אחת כמה וכמה בלידה, המיקוד והפוקוס הוא על היולדת. אני רוצה רגע לדבר על בן הזוג, נוכחותו, הווייתו, מעשיו ותחושותיו, בעיקר בתהליך הלידה.

הגברים שונים זה מזה במנעד היכולת שלהם להכיל, להיות, לתמוך. לרוב, בני הזוג, שאני פוגשת כדולה, הם מאד בעניין ומאד רוצים להיות שותפים ולהרגיש שהם חיוניים ובעלי ערך.

קרא עוד ←

איך להתכונן ללידה טבעית?

איך להתכונן ללידה טבעית?

הלידה היא התהליך הכי טבעי בעולם!!! תהליך שמתקיים מאז שאנחנו כאן. תהליך שעברו
נשים בשדה, באוהל, במיטה בבית, עם נשות המשפחה סביבן, עד שהרפואה המודרנית
הכניסה אותנו לבתי החולים ולקחה פיקוד על התהליך הטבעי, שהגוף יודע כ"כ טוב לעשות.
וה"תרוץ"הוא: אנחנו נציל אותכן מהארוע מסכן החיים הזה, ללא התייחסות לכך שמעבר
לעובר שצריך להוולד, יש לנו כאן גם אישה עם רצונות ודעות ואישיות משלה.

קרא עוד ←