יעל, רון ואור

עידית,
כמה כיף שזכינו בך. וזה לא היה טרוויאלי בתקופת הקורונה....

הגענו למפגשים איתך וזה עשה לנו טוב ובלידה עצמה הגעת תוך שניה ולא הפסקת לעבוד איתי ואיתנו, להפעיל אותי ולדאוג שכל מה שאצטרך יהיה סביבי אפילו מבלי שארגיש!
והצלחנו! לידה פעילה. ללא אפידורל וכל רגע התקדמות נוספת.. עד שאור יצא לאוויר העולם.

גם מבחינת בן הזוג - עידית אמרה וקיימה- מקומו נשמר. שניהם עבדו ביחד בכדי לתת לי להרגיש בנוח. עידית הנחתה את רון כיצד לעזור ולתמוך בי. הוא היה שם איתי לאורך כל הלידה. וביחד הם גם פעלו כצוות. רון הבין כמה הנוכחות של עידית תרמה לחוויית הלידה. אז תודה לך !

ממני, מרון ומהמשפחה שרצו רק לשמוע שהכל עבר בשלום ואת היית שם בדיוק בשביל להרגיע ולתת את החיזוקים והמילים הנכונות. 

תודה, אוהבים מאוד ומעריכים את הכל
יעל, רון ואורגלי, איתי ואלמוג

כבר כשנקלטנו להריון, בעלי ואני ידענו שאנו רוצים ליווי של דולה.

התחלנו לחפש, שללנו לא מעט דולות, עד שהגענו לעידית. כבר בשיחת הטלפון הראשונה, הרגשנו שמצאנו את האחת! עידית הסבירה לנו על שירותיה בסבלנות רבה ובגובה העיניים. הייתה נכונה להקשיב לצרכינו והחלטנו לתאם מועד למפגש!

המפגשים עם עידית רק חיזקו את תחושת הבטן שליוותה אותנו שאכן עשינו את הבחירה הנכונה!

עידית ארחה אותנו בביתה למפגשים ארוכים רוויים באינפורמציה והדגמות באמצעים שונים. גילתה סבלנות, גמישות ויסודיות בעבודתה עימנו. ידעה להתאים את עצמה לזוג שעומד מולה ונתנה מענה מדוייק לצרכים שלנו. חיכינו מאוד למפגשים עימה, למדנו ונהננו מכל רגע!  

הקשר עם עידית התקיים גם בין הפגישות, היא דאגה לשלוח לנו חומר רלוונטי לקריאה, לתת טיפים שונים, לעודד, לתמוך ולחזק לאורך כל הדרך!

רצה הגורל והחלה מגפת הקורונה, מה שלא אפשר לעידית להצטרף אלינו ללידה. למרות זאת, עידית דאגה להיות עימנו בקשר כל הזמן, הציעה עוד מפגשים גם פרונטליים וגם דרך הזום (ללא עלות) על מנת לתת לנו כלים נוספים להתמודדות עם כאב ועם חוויית הלידה, דאגה לעדכן אותנו מה קורה בבתי החולים בתקופת הקורונה וממש הרגשנו שיש לנו מודיעין פרטי...

גם כשהגענו לבית החולים עידית ליוותה אותנו טלפונית, הדריכה חיזקה והעצימה. לאחר הלידה המשיכה להיות עימנו בקשר, לשאול לשלומו של התינוק המקסים, הציעה שירותים נוספים רלוונטיים מקולגות שלה והשאירה עבורנו ערוץ פתוח לעזרה והתייעצות. הרגשנו שבאמת אכפת לה!

במפגש הסיום אשר התקיים בביתנו עיבדנו את חוויית הלידה וקיבלנו מעידית מתנה מרגשת וברכה! בהחלט לא מובן מאליו. 
אז תודה לך עידית על שירות לבבי, יסודי, מקצועי והוגן!

מאיתנו מכל הלב,
גלי, איתי ואלמוגליאור, שניר ואלמה
עידית יקרה,
תודה רבה לך על ליווי כנה ואמיתי, כזה שמגיע מהלב ומכל הלב.
הגענו מהוססים ולא בטוחים שזקוקים לדולה אבל אחרי שנפגשנו איתך מיד ידענו שזה זה.
מעבר למקצועיות הרבה ולזרימה עם רצונותינו ובקשותינו האישיות, תמכת, ליוות והדרכת באהבה גדולה, מקצועיות ורוגע.
האווירה הנעימה, והתחושה שפשוט אפשר לסמוך עליך ובגדול הן יקרות מפז.
מודים לך מכל הלב וללא ספק יש לך חלק עיקרי בחווית הלידה הטובה שלנו.


שני, אילן ולוקה
עידית היקרה,
 
הגענו אליך לאחר המלצה חמה מחברים. לפני הפגישה הראשונה שלנו חששתי מעניין הדולה (למרות שידעתי שארצה להיעזר בדולה בלידה כיוון שתכננתי ללדת באופן טבעי ללא התערבויות), בעיקר חששתי מלחלוק עם מישהי שאני לא מכירה חוויה כל כך אינטימית, אך מיד כשנפגשנו החששות התפוגגו. באופן מפתיע כבר בפגישתנו הראשונה הרגשתי מאוד בנוח בנוכחותך וידעתי שבחרנו נכון שאת תהיי זאת שתלווי אותנו ברגע הכי חשוב בחיים שלנו, לידת הבן הבכור.
ובאמת בלידה עצמה את היית לנו למשענת, אם זה בעיסויים תוך כדי הצירים, בצמחי המרפא, במילים המרגיעות והמעודדות ובעזרתך עם ההנקה הראשונית של לוקה מיד אחרי הלידה, ואפילו לאחר הלידה הליווי שלך נמשך וזה ממש לא ברור מאליו. 
 
תודה רבה על התמיכה, החום והאהבה שהענקת לנו! 
לא מאמינה שהייתי יכולה לעבור את הלידה הזאת בלעדיך.
 
המון הצלחה בהמשך ונשיקות,
שני, אילן ולוקה


עוז, תמר ויואב
עידית,
 
תודה, תודה, תודה על הכל. את אחת ומיוחדת ואנחנו שמחים שאת חלק מחיינו.
 
רבות דנו כמשפחה בלידה שעברנו ובמסע שסבב אותה, ודבר אחד ברור לנו לגמרי - לא היינו יכולים לעבור את זה בשלום בלעדייך. כזוג קצת שאנן, בהריון בפעם הראשונה, את היית שם בשבילנו בדרכים שלא ידענו לבקש. בהכנה ללידה חששנו שהוספה של מישהי נוספת לחווית הלידה תיצור מתח מסויים ביננו. ההפך הוא הנכון - סייעת לנו ללדת יותר טוב, כזוג. בין אם זה ביעוץ לפני הלידה, במילים טובות כאשר התוכנית לא הסתדרה כמו שתכננו, או בשעות ארכות מאוד של תמיכה בחדר הלידה בהתאוששות - לא יכולנו לבקש דולה יותר מסורה ונהדרת.
 
אוהבים המון,
עוז, תמר ויואב


שחר שקד ויהב

עידית,

החלטנו לחפש דולה כי חברים המליצו לנו שכדאי, מבלי באמת לדעת למה זה נחוץ...
ואנחנו כל כך שמחים שמצאנו אותך!

הפכת חוויה מדהימה לכשעצמה למדהימה עוד יותר: הקלת על הצירים ברגעים הקשים, סיפקת לנו תמיכה מנטלית במהלך כל הדרך, דאגת לקדם את הלידה כשהיה צריך לקדם אותה כדי להמנע מלהגיע לניתוח ושמחת איתנו כשיהב המתוק סוף סוף הגיע ואפילו אפילו עזרת לנו עם ההנקה הראשונה כשיוצעת ההנקה בבית החולים נכשלה!

המון המון תודה על התמיכה והעזרה!

אוהבים,
שחר שקד ויהב מרקוביץרתם, יונתן ויותם

כלל לא חשבתי על דולה, עד שעידית, גילוי נאות, חברת משפחה, הציעה לנו להיפגש...

עידית שאלה אותי "איך אני מפנטזת את הלידה שלי? " בתחילה, לא הבנתי  את משמעות השאלה, כשעידית הפנתה אותי לספר שנקרא "לידה פעילה" הבנתי שאני מאד יודעת איך  אני רוצה ללדת. כמה שיותר טבעי, כמה שיותר מחוברת לתהליך.... ו.....עם דולה :)
2 המפגשים המקדימים היו תמציתיים ומקצועיים.
נוכחותה של עידית בלידה הייתה בדיוק מה שהייתי צריכה. נעימה ומרגיעה, לא דוחפת, לא מתערבת, יודעת מתי לקחת צעד אחורה ומתי קדימה.
פחדתי מעודף הקהל בלידה (בעל, אמא, דולה)  עידית איזנה את הכוחות וגרמה לכל החוויה  להתאים לרצונות שלי. לשמחתי, הצלחתי בזכותה  ללדת בצורה טבעית, ולהישאר עם זיכרון חיובי לקראת הלידה הבאה!
 
תודה,
נשיקות


עפרה, אמיר והלל

לעידית היקרה,

בחום, ברוך ובאהבה, ליווית אותנו צעד ושעל במסלול הכי יפה של חיינו. הפכת לנו את הדרך לענוגה ונעימה. ידעת מתי להיות ומתי לסגת, מתי לגעת ומתי לעזוב. הרגשת אותנו והיית לנו לעזר ולתמך בדיוק בזמן ובמידה הנכונה.

הלל שלנו, זכתה לצאת לעולם ל-3 זוגות ידיים אוהבות ומחבקות.

שתצלח לך דרכך,
אוהבים,

הלל, אמיר ועפרהרקפת, יובל ואורי

עידית יקרה,                                  

את התהליך איתך התחלנו כזוג צעיר – בכורים מכל הכיוונים... לא ידענו דבר מלבד העובדה שצצה לה בטן חדשה שגודלת לאיטה...צעד אחר צעד, במקצועיות ורגישות, בכל פגישה איתך, התבהרו לנו עוד ועוד נושאים הקשורים להריון ולידה. ככל שהתקרב תאריך היעד, דאגת להרגיע ולהיות בקשר רציף. נתת קצת תרגילים לשעת הצירים ועוד כמה טיפים מעולים וכך הגענו לרגע הגדול עם ידע, כוחות והרבה ביטחון.

הלידה הייתה עבורנו חוויה עוצמתית וחיובית. יחד התנהלנו כצוות, ובלידה טבעית "לפי הספר" אורי הקטנה יצאה לעולם. לאורך כל הלידה היית בשבילנו עוגן. נתת לי, רקפת, ביטחון, חיזקת אותי ודאגת להבהיר שבתוך כל הטירוף, אני בדרך הנכונה. לחיצות, צמחי מרפא והרבה פרגון ועידוד ממך נתנו לי את הכוח להמשיך. אני לא יכולה לדמיין לידה בלעדייך- בלי נוכחותך שם בזמן אמת ובלי ההכנה המעמיקה שבלעדיה לא הייתי מבינה שמה שעובר עליי ברגעים האלה הוא נכון וטבעי.

עידית, נתת לנו המון המון כוחות לפני ותוך כדי הלידה והמילים קטנות מלתאר את תחושת ההוקרה וההודיה שלנו אלייך ועל מה שהבאת למרחב הלידה שלנו- את היית הפיה שלנו בחדר...

המשיכי בדרכך הכה משמעותית והמשיכי לעשות את קסמך היכן שרק יתאפשר לך.

אוהבים ומוקירים!!!

אורי, רקפת ויובלנוית, עומר ואמה

עידית יקרה שלנו,

לידה ראשונה היא חוויה מאוד ראשונית עבור אישה ובטח אחת כמוני שחייבת להיות בשליטה מלאה על הכל. חוסר האונים ותחושת איבוד השליטה במצב ליוותה אותי מהרגע הראשון שהצירים התחזקו, אבל התחושה של "אני לא לבד בזה" לא נשכחת מליבי. לשמחתי הרבה הייתי מספיק חכמה מראש כדי להזמין את שירותיך.

אני לא יכולה לדמיין את הלידה בלי הנוכחות שלך שם, בעלי עם כל הרצון הטוב והאהבה שלו לא יכול היה ולא יוכל גם בעתיד לתת תמיכה מלאה לחוויה הזו וגם לא לחזק את תחושת הביטחון בתהליך. היכולת שלך להרגיע, להסביר בעדינות ולקדם את הלידה בצורה חיובית זורמת ונעימה הייתה פשוט הקלה עצומה. העובדה שהיית שם אפשרה לי לשחרר שליטה ולזרום עם המצב בידיעה שיש שם מישהי שדואגת לי ולעוברית שלי. לא יודעת איך הייתי עוברת את זה בלעדייך ואין לי שום כוונה לנסות את זה לבד, גם לא בעתיד.

המון תודה וד"ש חמה מאמה המתוקה שלנו,
נוית ועומרמאיה, נועם וזוהר

עידית יקירתינו,

מרגע שפגשנו אותך פשוט ידענו שזה יהיה תהליך נהדר יחד.

מהרגע הראשון ועד לשנייה בה הגיחה זהר החוצה היית שם כל הזמן בשבילנו:
בהדרכה, הרגעה, הסברים, מחבקת, מטפלת ונותנת תחושה של עוגן ומשענת עבורינו.

נמשיך ונמליץ עלייך בחום רב לכל אחת! דולה נפלאה, אישה מקסימה שבאמת עושה הכל, ומכל הלב.עדנה (אמא של יולדת)

עידית יקרה,

בהרבה תודה, הוקרה ואהבה על כל שהיית ועשית למען כל אחד ואחת מאיתנו.

בתמיכה, בחום ובחיבוק מתמשך.....ניצן, סער ונעם

תודה רבה רבה רבה על הכל!!!! 24 שעות של עזרה תמיכה!!!! אין עלייך..... זה לא יכול היה להיות אותו דבר בלעדייך, עשית עבודה מדהימה. הצלחת להרגיע אותי ועזרת לי לעבור את זה בדרך הטובה ביותר....

נשיקותאודליה, בועז ואורי

עידית יקרה שלנו!!!!

אחרי כל מה שעברנו יחד, אנחנו חייבים להביע את הערכתינו למסירות, ההשקעה, האכפתיות, המעורבות והתרומה הענקית שלך להולדתה של אורי שלנו!!!

כל כך לא מובן מאליו כל מה שעשית עבורינו לאורך כל הדרך......

נשיקות משלושתינוטלי, אורן ובן
עידית היקרה, 
 
תודה שליווית אותנו במסע הקסום של לידת בננו הבכור.
הסיבה שעברנו את החוויה הזו באופן כה מיטבי ומושכל היא ללא ספק התמיכה שלך, העצות הטובות בתקופה שקדמה ללידה, האוזן הקשבת, השותפות לדרך והעזרה האינסופית במהלך הלידה (הארוכה מאד). כל זאת במסירות אין קץ ובהקשבה גדולה לצרכים ולרצונות שלנו. 
 
תודה ענקית על הכל. 
ניפגש בע״ה בלידה הבאה... 
 
 טלי, אורן ובן  


דיאנה, ערן ועידית

לא אחת, כשיוצא לי לדבר על הלידות שלי, את קשורה לחוויות הלידה הטובות שלי. בסופו של דבר, שתי החוויות המאוד שונות מרגישות כמשהו חיובי, ואת חלק מזה.

ולגבי השם - לקח לי המון זמן, והרבה התמודדות, אבל הרקע הוא כזה - בספר הטלפונים שלי יש שלוש נשים בעלות אותו שם. כולן אהובות עליי ומוערכות על ידי בצורה יוצאת דופן. ובשבוע שעבר הצטרפה עוד מישהי לרשימה, הדולה שליוותה אותי. וכך לשם יש ארבע אימהות.

ולמרות שנראה לי די מוזר לקרוא לקטנטונת כך, ובסיוע לחץ מתון (20 SMSים ביום: נו, החלטת?) מהאיש, הרי זו היא עידית שרה.