כיצד תוכלי להיעזר בי לקראת הלידה ובמהלכה?

את כבר בשלב די מתקדם של ההיריון, העובר ברחמך מתחיל להיות מוחשי, להצטייר בדמיונך כתינוק אמיתי, את מרגישה אותו מתנועע, את מדברת אליו, מנסה לזהות מה עובר עליו, מה הוא מנסה להגיד לך, איך הוא נראה? מתחילות לצוץ שאלות. כיצד לא אלך לאיבוד בשפע המידע המצוי היום ואבחר את מה שנכון ומתאים לי? איך אתמודד עם הכאב? עם הקושי? עם הפחד? עם השאלות שיעלו? איך אצליח לחוש אינטימיות במקום קר ומנוכר כמו בית-חולים? איזה קורס הכנה ללידה תעדיפו? מי תרצו שיהיה אתכם שם ברגעים החשובים, המרגשים והמכוננים האלה?


זה הזמן להתחיל להתכונן ללידה!

כדולה שמלווה נשים בהיריון ובלידה, אני יכולה לעזור לך לעשות סדר בכל השאלות הללו. ניפגש כפעמיים לפני הלידה, נכיר זו את אלו, תספרו לי מה חשוב לכם, ומה אתם מדמיינים ורוצים שיקרה בלידה.תשאלו את כל השאלות, ותקבלו את כל התשובות ואף מעבר להן. נתרגל ביחד את הכלים שיעמדו לרשותנו בחדר הלידה, ננוע ביחד, ננשום ונגיע למצב בו תחושו שיש לכם ידע ושליטה בתהליך ושאתם לא לבד. כדולה, תקבלו ממני את כל המידע הנדרש כדי שתגיעו ללידה מוכנים פיזית ורגשית. הידע יעניק לכם בטחון ויעזור לך להתגבר על הפחד מהלא נודע. אלמד את המלווה שלך כיצד לסייע לך בשלבים בהם תהיו עדיין לבד. גם במהלך הלידה אדריך אותו להיות לך לעזר בדרך שתתן לו את התחושה שהוא פעיל ומועיל, ולשניכם שאתם עוברים חוויה משותפת.  
הדגש שלי בליווי הוא לעזור לך לדייק את עצמך אל מקום הנוחות שלך, ולעזור לך בשקט וברוגע למקד אותך אל צרכייך ורצונותייך, כדי שהלידה תוכל להתנהל בצורה האפקטיבית ביותר.

IditDoula

 

אני מציעה לך ליווי צמוד לכל אורך הדרך

  • תהליך ההכנה ללידה יכול להיות מלווה בטיפולי רפלקסולוגיה שיתמכו ויכינו את גופך ללידה. במידת הצורך אציע לך טיפולי זירוז.
  • אני אהיה איתך מהרגע הראשון בו תתחיל הלידה (פיזית או טלפונית, בהתאם למצב ולצורך).
  • בשלבי הלידה השונים ניישם ביחד את הכלים שלמדנו: נשימות, עיסויים ותנועה, כדי לקדם את הלידה. אני אוסיף את הכלים שלי: רפלקסולוגיה, הומיאופתיה, צמחי מרפא, דמיון מונחה ותמיכה רגשית.
  • בחדר הלידה, נלמד ביחד מהצוות הרפואי את מצב התקדמות הלידה וננהג בהתאם.
  • במידה ותבחרי ללדת עם אפידורל, אהיה אתך ואעזור לך להגיע למצב האופטימלי לקבלת אפידורל כדי לקדם את הלידה בקצב הרצוי. נוכחותה של דולה בשלב זה הוא חיוני ביותר, כאשר את על המיטה, בחוסר תנועה, זה הזמן בו שינויי התנוחות וההנעה יעזרו לעובר להתברג נכון באגן ולהיכנס לתעלת הלידה. חוסר תנועתיות יכול לעכב את הלידה ולגרום לשיבושים במהלכה התקין.
  • אני אהיה שם עבורכם כדי לעזור ולהבין את השפה המקצועית של הצוות הרפואי ואסייע לכם להבין ולשקול את בחירותיכם, בהתאם למצב הרפואי.
  • במידה ותזדקקי לעזרתי בזמן שהותך במחלקה, לאחר הלידה, אגיע ואעזור לך בהנקה ובטיפים ראשונים לטיפול בתינוק.
  • את הפגישה האחרונה נקיים בהתאם לזמינותך ולרצונך בביתך, לעיבוד וסכום החוויה.


זכרי, גופך, נברא עם היכולת ללדת, יש בו את הידע והכוח לעשות זאת. ביחד אעזור לך להתחבר אל הכוחות הפנימיים שלך, למצוא את המרחב הבטוח לך ולהעניק לך חוויית לידה טובה ועוצמתית.
 

לקביעת פגישה >


דולה במתנה

הנה רעיון למתנה שלא תשכח על ידי היקרה לך. במקום לקנות עוד אוניברסיטה, עגלה או מזרן פעילות, הזמינו את היקרים לכם לחוויית לידה בדרך שלהם, עם ליווי צמוד ותמיכה לאורך כל הדרך.

מלאי אימייל ואחזור אלייך עם פרטים נוספים: