עידית רוטנברג

נולדתי עם חיבור מאד עמוק לכל הקשור להריון ולידה. אני אמא במהותי ומרגישה תחושת שליחות בתפקידי זה. לפני כעשר שנים עמדתי על פרשת דרכים מבחינה מקצועית. ילדיי בגרו והרגשתי שאני חופשייה לממש את חלומותיי. אל לימודי הנטורופתיה הגעתי מתוך תחושה פנימית עמוקה ועתיקה שלי אל הטבעי שהוא הבריא. גיליתי עולם חדש וקסום ונשאבתי אל תכניו תוך הכרה והבנה שזו הדרך לחיות חיים בריאים ומאוזנים יותר, ושזה העולם שמתאים לי להיות בו. ואם לחיות חיים בריאים, אז מאיפה מתחילים? מההתחלה, מהכנת הגוף לכניסה להריון ועד הלידה.  

מהי לידה בשבילי?

תהליך הלידה משול בעיני למי נהר שנעים אל עבר המפל. הם יכולים להתחיל לזרום באטיות, לנטות לצדדים בגלל השרטונים שבדרך וגם להיות שוצפים, עוצמתיים, חזקים ומהירים. ברגע שהתחילה הלידה זרימתם לא נעצרת. אני אושיט לך את היד המתאימה ברגע הנכון, כדי שתוכלי להתמסר לתהליך, להיסחף עם הזרם בדרכך שלך ולשלב כוחות עם קסם עוצמת הטבע שסוחפת אותך בבטחה וללא בזבוז משאבי אנרגיה יקרים אל המפל: הלידה.  

אני מאמינה בדרך שלך ללדת

אני מאמינה שהדרך לחיים בריאים מתחילה אצל האם באמונה בכוחה ובגופה, ברצון לגדל ברחמה עובר בריא, ברצון לחוות הריון ולידה בריאים ומעצימים, בידיעה כי כוחה טמון ברחם, ביכולתה לברוא, להעניק חיים, ללדת את תינוקה ואת עצמה כאמא וכאשה מועצמת ובריאה בגוף ובנפש. ביכולתי למקד אותך אל העיקר, לדייק אותך אל מקום הנוחות שלך ולתת לך את התמיכה הנכונה עבורך. אכוון אותך להתחבר אל מקורות הכח שלך ואלמד אותך להתנהל בתוך סיטואציה של לידה, כשהגוף פועל בעוצמות שאינן מוכרות לו, מתוך שקט והתמסרות לתהליך בדרך שבה בחרת. אתווה לך את הדרך להשיג שליטה על גופך וליצור לעצמך מרחבים בטוחים, למען תוכלי לבחור את הדרך שלך ללדת. כל זאת לצד הענקת חום וביטחון, מתוך אמונה שכל אשה, עמוק בתוכה, יודעת בדיוק מה נכון ומתאים לה, והיא זקוקה לאווירה המתאימה וללגיטימציה כדי ללכת בדרכה.

בהכרת תודה

אני חשה בת-מזל שזכיתי במפגש עם נשים ברגע מקודש ומכונן של יצירת חיים. מפגש בו אני מפוגגת את המקום של הבלבול ומכניסה סדר וידע בתהליך, תוך הפרדה בין עיקר ותפל. אני מאמינה שהקשר ביניכם לבין התינוק העתיד להיוולד לכם מתחיל עוד לפני הלידה. הוא בחר בכם להיות הוריו ואתם בחרתם בו כילדכם. מימוש החיבור שנולד מבחירה זו בא לפתח את יכולת ההכלה והקבלה שלכם ושלו.  

אני מבטיחה:

  • שאכבד אתכם ואת בחירותיכם בתוך התהליך.
  • שאהיה מסורה לתהליך בו בחרתם ואהיה כאן בשבילכם, כדי לשמור שהלידה תוכל להתקדם בתנאים הנוחים והמתאימים לכם ביותר.
  • שאומר תמיד את האמת, אהיה איתך כדי לעזור לך ולא כדי לייפות או להסתיר כל דבר הנוגע לך ולמצבך.

  אשמח להצטרף אלייך ואל משפחתך למסע המשותף:

 

לתיאום פגישת היכרות >             להורדת קורות חיים >  

 

בואו לקרוא מה כתבה עליי זהר מזהר כבר בדקה מהאתר המוביל בישראל בנושא בתי היולדות, איפה ללדת, דולות והרבה יותר:

איפה ללדת >